Sprzedawaj więcej, wygodniej, bezpieczniej

Aktualna wersja systemu CMS to bezpieczeństwo i sprawne działanie Twojej strony lub sklepu internetowego. Nie wiesz, czy korzystasz z aktualnego systemu? Nie masz czasu przejmować się aktualizacjami? Powierz je nam!

W Silnet Media możesz zamówić stworzenie strony www lub e-sklepu w pakiecie z aktualizacjami albo zlecić nam opiekę nad istniejącym serwisem. W obu przypadkach będziemy trzymać rękę na pulsie 24h/7.

System CMS – czym właściwie jest?

CMS to skrót od Content Management System, co oznacza "System Zarządzania Treścią". To oprogramowanie, które pozwala samodzielnie wprowadzać i modyfikować treści na stronach www i w sklepach internetowych. Dzięki systemowi CMS nie musisz posiadać wiedzy informatycznej ani zlecać podstawowych prac na stronie zewnętrznej firmie. Bez problemu dodajesz i zmieniasz opisy, zdjęcia czy filmy. Logujesz się do panelu i zarządzasz witryną według uznania.

System CMS – czym właściwie jest?

Dlaczego system CMS trzeba aktualizować?

 1. Dla bezpieczeństwa - swojej firmy i jej klientów
  Systemy CMS są narażone na miliony różnego rodzaju ataków miesięcznie. Metody wykorzystywane przez hakerów ciągle ewoluują. Skutecznym działaniem zapobiegawczym jest dbałość o aktualność systemu CMS. Każda aktualizacja zawiera jedną lub kilka "łatek" bezpieczeństwa – poprawek, dzięki którym jesteś doskonale chroniony przed cyberatakami.
   
 2. Dla pełnej funkcjonalnosci posiadanej witryny
  Systemy CMS ciągle się zmieniają. Podobnie, jak Twoje potrzeby i wymagania Twoich klientów. Dlatego z każdą aktualizacją systemu CMS otrzymujesz pewność bezpieczeństwa, często też nowe funkcje i możliwości zarządzani swoją stroną lub sklepem internetowym. Wprowadzasz zmiany w witrynie znacznie szybciej i wygodniej, a to, co widzą Twoi klienci, jest w pełni zgodne z posiadaną wizją.
Dlaczego system CMS trzeba aktualizować?

Przestarzała wersja systemu CMS

 • Stanowi jedną z głównych przyczyn przejęcia strony www lub sklepu. Szacuje się, że każda witryna codziennie poddawana jest kilku próbom przejęcia.
 • Istotnie zwiększa ryzyko kradzieży danych wrażliwych z serwisu oraz użycia strony w celu rozsyłania dużej ilości spamu lub atakowania innych witryn.
 • Naraża Twoją firmę na straty – finansowe i wizerunkowe. Rezygnujesz z funkcji zapewniających sprawniejsze działanie i prostsze zarządzanie stroną.

Czy wiesz, że...

 • około 60% przejętych w 2021 r. systemów CMS posiadało nieaktualną wersję oprogramowania.
 • blisko 90% sklepów internetowych posiada przestarzałe oprogramowanie, które naraża je na ataki.

Brak aktualizacji systemów CMS to poważny problem, który co roku eskaluje.*

*Źródło: https://sucuri.net/reports/2021-hacked-website-report/

Przestarzała wersja systemu CMS

Nie narażaj się na straty finansowe

Wyobrażasz sobie, że Twój sklep internetowy zostaje nagle przejęty, a dane klientów wykradzione? Przestajesz sprzedawać i nie wiesz, kiedy znowu zaczniesz. Musisz uruchomić trudną procedurę wynikającą z przepisów RODO, a Twoi klienci odchodzą do konkurencji...

Zamiast narażać swoją firmę na poważne straty finansowe, nieodwracalną utratę wiarygodności oraz wiele innych problemów, zadbaj o bezpieczeństwo strony lub sklepu. To takie proste..

Nie narażaj się na straty finansowe

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo w Silnet Media?

Podpisujemy umowę i uruchamiamy usługę aktualizacji systemu CMS. Usługę możesz zamówić niezależnie od tego, czy jesteś naszym Klientem.
Na bieżąco monitorujemy dostępność aktualizacji dla systemu CMS Twojej strony.
Nasz specjalista zaktualizuje Twój system w ciągu max. 7 dni roboczych.
Przy okazji aktualizacji sprawdzimy kluczowe elementy strony lub sklepu, m.in.: formularz kontaktowy.
Gotowe.

Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.