Jubiler
Głódkowski

Firma Jubiler Głódkowski od 1991 roku jest ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – ceniony w kraju i poza granicami rzeczoznawca bursztynu oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Bursztynników.

Kolekcje marki odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości biżuteria importowana oraz rodzimej produkcji.

silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja2.jpg

Szlachetny błysk

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Biżuteria to towar luksusowy, dlatego też skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu atrakcyjnego, spójnego i przejrzystego wizerunku firmy jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcy najwyższej jakości wyrobów biżuteryjnych.

Na stronie umieściliśmy kategorie, podkategorie i szczegółowe opisy produktów oraz bardzo przydatny konfigurator obrączek. Działanie to zapewnia łatwą i intuicyjną nawigację oraz pozwala w krótkim czasie odnaleźć właściwy artykuł.

Nasz zespół copywriterów z kolei przygotował pomocny poradnik zakupu obrączek, który pozwoli potencjalnym klientom dokonać właściwego wyboru.

Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia skuteczną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja3.png
159 opinii / ocena 4.95
Polecam!
29 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Kampanie tworzone na miarę każdego portfela. Polecam Silnet 🥇jako partnera w biznesie 👍👍
Polecam!
29 stycznia 2021
Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Silnet Media 😃
Polecam!
27 listopada 2020
Z czystym sumieniem polecam współpracę. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie. Wreszcie firma zajmująca się reklama która podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do klienta.
Sylwia Reszka
Sylwia Reszka
31 sierpnia 2020
Wysoki poziom świadczonych usług, dobry kontakt podczas realizacji usługi.
Michal Kutrowski
Michal Kutrowski
30 lipca 2020
Profesjonalizm w każdym calu. Fachowa pomoc i doradztwo. Polecam z czystym sumieniem!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała