Jubiler
Głódkowski

Firma Jubiler Głódkowski od 1991 roku jest ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – ceniony w kraju i poza granicami rzeczoznawca bursztynu oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Bursztynników.

Kolekcje marki odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości biżuteria importowana oraz rodzimej produkcji.

silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja2.jpg

Szlachetny błysk

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Biżuteria to towar luksusowy, dlatego też skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu atrakcyjnego, spójnego i przejrzystego wizerunku firmy jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcy najwyższej jakości wyrobów biżuteryjnych.

Na stronie umieściliśmy kategorie, podkategorie i szczegółowe opisy produktów oraz bardzo przydatny konfigurator obrączek. Działanie to zapewnia łatwą i intuicyjną nawigację oraz pozwala w krótkim czasie odnaleźć właściwy artykuł.

Nasz zespół copywriterów z kolei przygotował pomocny poradnik zakupu obrączek, który pozwoli potencjalnym klientom dokonać właściwego wyboru.

Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia skuteczną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads