Jubiler Głódkowski

Firma Jubiler Głódkowski od 1991 roku jest ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – ceniony w kraju i poza granicami rzeczoznawca bursztynu oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Bursztynników.

Kolekcje marki odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości biżuteria importowana oraz rodzimej produkcji.

glodkowski
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
stopka e-mail
projekt graficzny
logo
wizytówki
karta stałego klienta

Dla kogo?

Jubiler Głódkowski

Kiedy?

Sierpień 2021

Branża
  • Kultura
  • Sztuka
  • Nauka
glodkowski-m

Szlachetny błysk

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Biżuteria to towar luksusowy, dlatego też skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu atrakcyjnego, spójnego i przejrzystego wizerunku firmy jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcy najwyższej jakości wyrobów biżuteryjnych.

Na stronie umieściliśmy kategorie, podkategorie i szczegółowe opisy produktów oraz bardzo przydatny konfigurator obrączek. Działanie to zapewnia łatwą i intuicyjną nawigację oraz pozwala w krótkim czasie odnaleźć właściwy artykuł.

Nasz zespół copywriterów z kolei przygotował pomocny poradnik zakupu obrączek, który pozwoli potencjalnym klientom dokonać właściwego wyboru.

Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia skuteczną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.