Jubiler
Głódkowski

Firma Jubiler Głódkowski od 1991 roku jest ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – ceniony w kraju i poza granicami rzeczoznawca bursztynu oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Bursztynników.

Kolekcje marki odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości biżuteria importowana oraz rodzimej produkcji.

silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja2.jpg

Szlachetny błysk

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Biżuteria to towar luksusowy, dlatego też skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu atrakcyjnego, spójnego i przejrzystego wizerunku firmy jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcy najwyższej jakości wyrobów biżuteryjnych.

Na stronie umieściliśmy kategorie, podkategorie i szczegółowe opisy produktów oraz bardzo przydatny konfigurator obrączek. Działanie to zapewnia łatwą i intuicyjną nawigację oraz pozwala w krótkim czasie odnaleźć właściwy artykuł.

Nasz zespół copywriterów z kolei przygotował pomocny poradnik zakupu obrączek, który pozwoli potencjalnym klientom dokonać właściwego wyboru.

Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia skuteczną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_jubiler-glodkowski_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała