Blog

Artykuły sponsorowane — w jaki sposób sprawiają, że pozycje strony rosną?

SEO
9 lipca 2024
Od dawna wiadomo, że pozyskiwanie linków zewnętrznych (linkbuilding) jest jednym z najważniejszych aspektów pozycjonowania SEO. Natomiast artykuły sponsorowane są jego integralną częścią. Dlaczego tak się dzieje i czemu pozyskiwanie linków jedynie z katalogów lub ogłoszeń już nie działa, wyjaśniamy w tym artykule.

Czym jest Microsoft Clarity?

SEO
28 czerwca 2024
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dokładnie robią użytkownicy na Twojej stronie internetowej? Microsoft Clarity może być kluczem do odkrycia tej tajemnicy! To intuicyjne i bezpłatne narzędzie oferuje wgląd w realne zachowania użytkowników, umożliwiając Ci zrozumienie, gdzie klikają, jak długo się zatrzymują i co przyciąga ich uwagę.

Przyspiesz i zabezpiecz swój serwis internetowy. Dlaczego aktualizacja do PHP 8.3 jest kluczowa?

29 marca 2024
Rozważając aktualizację serwisu WWW, kluczowym elementem, który wymaga uwagi, jest przejście na nowszą wersję PHP. W świecie technologii webowych, PHP pełni rolę języka skryptowego po stronie serwera, odpowiadającego za dynamikę i działanie stron internetowych. Aktualizacja do nowszej obecnej wersji PHP 8.3, wiąże się z istotnymi ulepszeniami w zakresie wydajności, bezpieczeństwa oraz kompatybilności z nowoczesnymi standardami i bibliotekami, co ma bezpośredni wpływ na działanie, stabilność i bezpieczeństwo serwisów internetowych.

Interaction to Next Paint (INP) - wskaźnik Core Web Vitals.

15 lutego 2024
Core Web Vitals to zestaw wskaźników stworzony przez Google, które mają na celu ocenę jakości witryn internetowych. Dzięki analizie wskaźników Core Vitals można cenić, jak dobrze serwis dopasowany jest pod względem użyteczności dla użytkowników. Dotychczas jednym z głównych wskaźników jest/był wskaźnik FID, który w marcu 2024 roku zostanie zastąpiony wskaźnikiem INP.

5 sposobów jak dotrzeć do klientów zamkniętych w domach

6 kwietnia 2020
Zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do klientów w dobie kwarantanny i koronawirusa? Poznaj 5 ważnych sposobów. Zapraszamy do lektury!

Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.