Wznieś się wyżej!

Silesia.info.pl

Tworzymy strony internetowe dla miast. Prowadzimy również własną sieć portali miejskiej BliżejMiasta.pl, na potrzeby której przygotowaliśmy projekty identyfikacji wizualnej, serwisy internetowe poszczególnych miast oraz newsletter. Wdrożyliśmy również wersję mobilną jednego z portali miejskich - RudaSlaska.com.pl, z której korzysta obecnie (dane z VIII/IX 2015) niemal 40% wszystkich czytelników serwisu.

Portal miejski - silesia.info.pl
Portal miejski www.silesia.info.pl
Newsletter  
Newsletter portalu miejskiego www.rudaslaska.com.pl  

 

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Warczak
Patrycja Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
opinii / ocena
Robert Trocha
Robert Trocha
30 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, profesjonaliści w każdym calu, zawsze pomocni i chętni do współpracy. Sprawdzona, pewna i solidna firma.
Damian Szyra
Damian Szyra
27 września 2018
Profesjonalne podejscie do klienta,współpracuje juz kilka lat i bede dalej polecam
Mieszko Kastelnik
Mieszko Kastelnik
10 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, zagadnienia są opracowane naprawdę kompleksowo w porówaniu do konkurencji. Szczerze polecam ;-)
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl