Portal RudaSlaska.com.pl w wersji mobilnej

Rosnąca liczba użytkowników smartfonów i tabletów zmotywowała nas do uruchomienia mobilnej wersji serwisu RudaSlaska.com.pl. Korzysta z niej obecnie niemal 40% wszystkich czytelników.

Rudaslaska.com.pl to portal miejski, poświęcony wydarzeniom w Rudzie Śląskiej i lokalnym przedsiębiorstwom. Chociaż wersja mobilna strony została wdrożona już rok temu, wprowadziliśmy wiele zmian, aby zwiększyć przejrzystość i intuicyjność serwisu. Dzięki wersji mobilnej, czytelnicy portalu mogą wygodnie przeglądać wiadomości podczas podróży czy zakupów. Mobilna wersja znajduje się pod tym samym adresem, co standardowa.

BliżejMiasta.pl - sieć portali miejskich silnet.pl

Statystyki z minionego miesiąca (15 sierpnia – 14 września) dowodzą, że liczba użytkowników, przeglądających portal ze smartfonów i tabletów ciągle rośnie i stanowi już niemal 40% wszystkich czytelników.

statystyki-wersja-mobilna-rudaslaskacompl.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla sieci portali silesia.info.pl»

 

156 opinii / ocena 4.95
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak