Aktualności

Strona RWD dla kompleksu nadmorskich domków

23 czerwca 2017

Strona

Na potrzeby promocyjne nowego kompleksu domków letniskowych w Wiciu stworzyliśmy stronę internetową z systemem rezerwacji noclegów online.

W nadbałtyckiej wsi Wicie trwają ostatnie prace nad budową kilkunastu wolnostojących domków letniskowych, zarządzanych przez naszego Klienta – firmę RZOUG GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. z Katowic. W związku z rozpoczęciem przyjmowania rezerwacji na lato 2017, powierzono nam stworzenie strony www.wakacjewicie.pl.

wakacjewicie-strona-www-725.jpg

Głównym celem projektu było:

  • zachęcenie potencjalnych gości do przyjazdu poprzez ukazanie wyjątkowej lokalizacji miejsca (bliskość plaży i kluczowych atrakcji regionu, jednak z dala od tłumów, charakterystycznych dla nadmorskich kurortów) oraz nowoczesności domków
  • umożliwienie gościom łatwej rezerwacji domku w wybranym terminie i obliczenia całkowitego kosztu pobytu (dedykowany system rezerwacji)

wakacjewicie-strona-www-system-rezerwacji.jpg

  • zapewnienie wygodnego przeglądania strony i rezerwowania noclegów zarówno z poziomu urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych (technologia RWD)

wakacjewicie-strona-www-widok-RWD.jpg

Aby właściwie komunikować zalety miejsca i korzyści z pobytu, a także zapewnić efektywne pozycjonowanie strony w Google, zrealizowaliśmy copywriting.

wakacjewicie-strona-www-copywriting-725.jpg

Zawartość strony Klient może łatwo aktualizować samodzielnie, dzięki wdrożeniu intuicyjnego systemu CMS Concrete5.

Zobacz również nasze inne realizacje dla branży HoReCa »