Liqui Moly

Liqui Moly to niemiecka firma z ponad 60 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w olejach, smarach i dodatkach do paliwa.

Światowa marka zatrudnia ponad 1000 pracowników, których pasja, pomysły i umiejętności sprawiły, że Liqui Moly jest obecnie renomowanym oraz globalnie rozpoznawalnym producentem ponad 4000 najwyższej jakości artykułów.

Firma Liqui Moly postanowiła powierzyć nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która odpowiadać będzie aktualnym trendom w branży.

silnet_realizacje_liquimoly_sekcja3.jpg

Wszystko, co jeździ

Przygotowany przez nasz zespół layout sklepu jest jednolity i spójny, co znakomicie podkreśla zakres działalności firmy oraz jej profesjonalizm.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by na każdym urządzeniu (komputerze, tablecie i smartfonie) sklep prezentował się tak samo atrakcyjnie i była równie funkcjonalna, dlatego też do jego stworzenia wykorzystaliśmy technologię RWD.

Sklep internetowy posiada również intuicyjną nawigację oraz sprawną wyszukiwarkę, dzięki której w prosty sposób można bardzo szybko zapoznać się z całym asortymentem marki. Sporym udogodnieniem jest także formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z firmą.

Dodatkowo asortyment podzielony został na wygodne kategorie, podkategorie i strony produktów, gdzie znajdują się najważniejsze informacje. Pomocny jest również wygodny Katalog Doboru Oleju.

Zaprojektowany przez nasz zespół nowoczesny sklep internetowy w pełni odpowiada nie tylko bieżącym trendom w branży, ale także wysokim oczekiwaniom potencjalnych partnerów w biznesie oraz klientów.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_liquimoly_pozycja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Dawid Jamrogowicz
Dawid Jamrogowicz
30 listopada 2021
Współpraca z Silnet Media przebiegła wzorcowo. Wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami i projekt udało się oddać przed wyznaczonym terminem. Świetna komunikacja, nowoczesne rozwiązania, więc zdecydowanie mogę polecić tę firmę.
Iwona Lebek
Iwona Lebek
24 listopada 2021
Z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z firmą Silnet, a szczególności panią Monikę, która wsparła nas swoim ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Realizacje odbyły się w ustalonym terminie, mogliśmy liczyć na cenne uwagi i podpowiedzi różnych rozwiązań, co znacznie ułatwiło nam współpracę.
Polecam!
29 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Kampanie tworzone na miarę każdego portfela. Polecam Silnet 🥇jako partnera w biznesie 👍👍
Polecam!
29 stycznia 2021
Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Silnet Media 😃
Polecam!
27 listopada 2020
Z czystym sumieniem polecam współpracę. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie. Wreszcie firma zajmująca się reklama która podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do klienta.
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł