Liqui Moly

Liqui Moly to niemiecka firma z ponad 60 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w olejach, smarach i dodatkach do paliwa.

Światowa marka zatrudnia ponad 1000 pracowników, których pasja, pomysły i umiejętności sprawiły, że Liqui Moly jest obecnie renomowanym oraz globalnie rozpoznawalnym producentem ponad 4000 najwyższej jakości artykułów.

Firma Liqui Moly postanowiła powierzyć nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która odpowiadać będzie aktualnym trendom w branży.

silnet_realizacje_liquimoly_sekcja3.jpg

Wszystko, co jeździ

Przygotowany przez nasz zespół layout sklepu jest jednolity i spójny, co znakomicie podkreśla zakres działalności firmy oraz jej profesjonalizm.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by na każdym urządzeniu (komputerze, tablecie i smartfonie) sklep prezentował się tak samo atrakcyjnie i była równie funkcjonalna, dlatego też do jego stworzenia wykorzystaliśmy technologię RWD.

Sklep internetowy posiada również intuicyjną nawigację oraz sprawną wyszukiwarkę, dzięki której w prosty sposób można bardzo szybko zapoznać się z całym asortymentem marki. Sporym udogodnieniem jest także formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z firmą.

Dodatkowo asortyment podzielony został na wygodne kategorie, podkategorie i strony produktów, gdzie znajdują się najważniejsze informacje. Pomocny jest również wygodny Katalog Doboru Oleju.

Zaprojektowany przez nasz zespół nowoczesny sklep internetowy w pełni odpowiada nie tylko bieżącym trendom w branży, ale także wysokim oczekiwaniom potencjalnych partnerów w biznesie oraz klientów.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_liquimoly_pozycja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek