Liqui Moly

Liqui Moly to niemiecka firma z ponad 60 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w olejach, smarach i dodatkach do paliwa.

Światowa marka zatrudnia ponad 1000 pracowników, których pasja, pomysły i umiejętności sprawiły, że Liqui Moly jest obecnie renomowanym oraz globalnie rozpoznawalnym producentem ponad 4000 najwyższej jakości artykułów.

Firma Liqui Moly postanowiła powierzyć nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która odpowiadać będzie aktualnym trendom w branży.

liquimoly.sklep
Co zrobiliśmy?

sklep internetowy
projekt graficzny
banery internetowe
mailing

Dla kogo?

Liqui Moly

Kiedy?

Kwiecień 2021

Branża

Motoryzacja

liquimoly.sklep.cele

Wszystko, co jeździ

Przygotowany przez nasz zespół layout sklepu jest jednolity i spójny, co znakomicie podkreśla zakres działalności firmy oraz jej profesjonalizm.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by na każdym urządzeniu (komputerze, tablecie i smartfonie) sklep prezentował się tak samo atrakcyjnie i była równie funkcjonalna, dlatego też do jego stworzenia wykorzystaliśmy technologię RWD.

Sklep internetowy posiada również intuicyjną nawigację oraz sprawną wyszukiwarkę, dzięki której w prosty sposób można bardzo szybko zapoznać się z całym asortymentem marki. Sporym udogodnieniem jest także formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z firmą.

Dodatkowo asortyment podzielony został na wygodne kategorie, podkategorie i strony produktów, gdzie znajdują się najważniejsze informacje. Pomocny jest również wygodny Katalog Doboru Oleju.

Zaprojektowany przez nasz zespół nowoczesny sklep internetowy w pełni odpowiada nie tylko bieżącym trendom w branży, ale także wysokim oczekiwaniom potencjalnych partnerów w biznesie oraz klientów.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.