Liqui Moly

Liqui Moly to niemiecka firma z ponad 60 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w olejach, smarach i dodatkach do paliwa.

Światowa marka zatrudnia ponad 1000 pracowników, których pasja, pomysły i umiejętności sprawiły, że Liqui Moly jest obecnie renomowanym oraz globalnie rozpoznawalnym producentem ponad 4000 najwyższej jakości artykułów.

Firma Liqui Moly postanowiła powierzyć nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która odpowiadać będzie aktualnym trendom w branży.

silnet_realizacje_liquimoly_sekcja3.jpg

Wszystko, co jeździ

Przygotowany przez nasz zespół layout sklepu jest jednolity i spójny, co znakomicie podkreśla zakres działalności firmy oraz jej profesjonalizm.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by na każdym urządzeniu (komputerze, tablecie i smartfonie) sklep prezentował się tak samo atrakcyjnie i była równie funkcjonalna, dlatego też do jego stworzenia wykorzystaliśmy technologię RWD.

Sklep internetowy posiada również intuicyjną nawigację oraz sprawną wyszukiwarkę, dzięki której w prosty sposób można bardzo szybko zapoznać się z całym asortymentem marki. Sporym udogodnieniem jest także formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z firmą.

Dodatkowo asortyment podzielony został na wygodne kategorie, podkategorie i strony produktów, gdzie znajdują się najważniejsze informacje. Pomocny jest również wygodny Katalog Doboru Oleju.

Zaprojektowany przez nasz zespół nowoczesny sklep internetowy w pełni odpowiada nie tylko bieżącym trendom w branży, ale także wysokim oczekiwaniom potencjalnych partnerów w biznesie oraz klientów.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_liquimoly_pozycja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Karolina Wrzosek
Karolina Wrzosek
29 września 2022
Współpraca z firmą Silnet układa się bardzo dobrze. Z pełną świadomością mogę polecić tę firmę. Pan Marcin szybko reaguje na moje uwagi i wprowadza je w życie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała