Wszystko o Google ads (adwords)

Podstawy Google Ads (AdWords)

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zaczynasz swoją przygodę z reklamą w sieci? Na pewno już wiesz, że jedną z metod wartych uwagi jest Google Ads (dawniej zwane Google AdWords). Dowiedz się co, jak i dlaczego!

Sprawdź, jak Google może pomóc Ci w biznesie. Poznaj najpopularniejszą wyszukiwarkę Google i jej system reklamowy AdWords.
Poznaj mechanizmy, które wyświetlają reklamy AdWords wraz z wynikami naturalnymi. Dowiedz się jak to działa!
Jakie są koszty miesięczne i jak można samodzielnie kontrolować wydatki na kampanię? Dowiesz się tutaj.
Od czego zacząć swoją przygodę z AdWords? W jakich przypadkach można zrobić AdWords samemu, a w jakich przyda się pomoc Certyfikowanego Partnera? Sprawdź.
2 miliony witryn docierających do 90% użytkowników internetu. Robi wrażenie, prawda? Teraz możesz się tam zareklamować. Dowiedz się jak!
Jakie rodzaje graficznych kreacji Google Ads wyróżniamy? Czym się różni grafika statyczna od HTML5 i reklamy elastycznej? Poznaj więcej szczegółów.
Kim jest Partner Google? Po czym poznać i jak znaleźć dobrego Partnera do AdWords? Zobacz odpowiedź.
Stosowanie rozszerzeń w reklamach zdecydowanie podnosi wizualną ocenę reklam i sprawia, że zajmują więcej miejsca w wynikach wyszukiwania.
Reklamy elastyczne automatycznie dostosowują swój rozmiar, wygląd i format do wolnego miejsca na stronie. W zależności od witryny, ta sama reklama może wyświetlić się w małym tekstowym formacie w jednym miejscu, lub jako duża grafika – w innym.

Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.