Firma

50 specjalistów z branży IT i marketingu

Zespół Silnet Media tworzy ponad 50 specjalistów z branży IT, marketingu i mediów cyfrowych. Działamy kompleksowo, zapewniając Klientom najwyższy standard obsługi. Zdobycie prestiżowego tytułu Partnera Google podkreśla profesjonalną wiedzę naszych specjalistów.

Działamy głównie lokalnie, ale specyfika naszej pracy umożliwia współpracę z klientami z całej Polski, Nasi klienci pochodzą m.in. z takich miast jak Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Siemianowice, Zabrze, Świętochłowice, Gliwice, Bytom, Mikołów, Mysłowice, Tychy, Łaziska, Pszczyna i Żory. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów!


Historia

Rozpoczęliśmy działalność 1 września 2000 roku i od samego początku jesteśmy związani z miastem Ruda Śląska. To tutaj nieprzerwanie tworzy się nasza historia.

Tę historię tworzy ponad 50 wyjątkowych osób, bez których nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy.

Poznaj naszą historię


Silnet Media w liczbach

  • 22 lat na rynku
  • 50 specjalistów z branży IT, marketingu i mediów cyfrowych
  • ponad 1500 zrealizowanych serwisów www i sklepów internetowych
  • 5000 zrealizowanych kampanii reklamowych

Zobacz ofertę


Sukces oparty na doświadczeniu

Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego poza realizacją zadań dla naszych Klientów, rozwijamy także własne projekty jak portale miejskie czy serwis jakiwniosek.pl. Dzięki nim testujemy i wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które później wykorzystujemy w realizacjach komercyjnych.

Podobają Ci się nasze realizacje? Szukasz najlepszych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!